Inšpiratívne ženy. Pre všetky ženy, ktoré chcú v živote rásť

4. ročník konferencie Inšpiratívne ženy

Kedy: 21. mája 2022, 8:00 – 13:15 hod.
Kde: Rodinné centrum ALBA v Nitre
Cena: 30 €

 

Srdečne vás pozývame na 4. ročník motivačnej konferencie s názvom Inšpiratívne ženy. Konferencia je určená pre všetky ženy, ktoré hľadajú cestu, ako vnútorne rásť. Na konferencii vám predstavíme 4 skvelé rečníčky a najmä odborníčky v oblasti rozvoja sebapoznania, hľadania vnútornej energie, sily a harmónie. Každá z vás, milé dámy, je inšpiratívna žena a naše rečníčky prijali pozvanie na konferenciu preto, aby práve VÁM, pomohli rásť a rozvíjať svoju ženskosť.

Veríme, že si z konferencie odnesiete skvelý zážitok. Vyskúšate si liečivé účinky cvičenia a harmonizujúcej meditácie, vypočujete si praktické rady a inšpirácie ako v sebe nájsť ženu zmyselnú, rozvážnu a najmä ženu, ktorá je spokojná sama so sebou.

Nebude chýbať ani chutné občerstvenie, malý darček pre vás a kútik s predajom krásnych harmonizačných Merlinovych sviečok od Mirky a Vlasťa Kapustových.

Som presvedčená, že práve po náročnom období, ktoré sme zažili za posledné dva roky, vám prinesieme radosť a ukážeme cestu ako v sebe nájsť Inšpiratívnu ženu. Po skúsenostiach z minulých rokov vám môžem povedať, že mnohým ženám konferencia pomohla urobiť prvý krok a zmenila im životy. Milé dámy, obdarujte sa a venujte si účasť na konferencii Inšpiratívne ženy.

Programový harmonogram

Inšpiratívne ženy sú tu pre Vás aj tento rok. Konferencia sa uskutoční 21. mája 2022. Objednajte si vstupenku už dnes.

Ranné prebudenie s Jasminou

Intímny tréning sa môže stať vašou cestou sebapoznania. Ukážem vám ako byť vnútorne slobodné a spoznať svoju ženskú silu. Naučím vás základné techniky formovania panvového dna, posilňovania intímneho svalstva, a tým pestovania vášho intímneho zdravia.

LIMITOVANÝ POČET MIEST.
Začiatok konferencie
Sila prvého dojmu

Renata Taligová

Ako kariérna poradkyňa veľmi dobre viem, aký dôležitý je prvý dojem. Na to, aby sme na niekoho zapôsobili počas prvého dojmu pozitívne, máme iba jednu šancu. Na konferencii si povieme, ako sa cielene pripraviť, aby sme zapôsobili a čoho sa vyvarovať.

Etikoterapia

Beáta Hlohovská

Etikoterapiou pomáham ľuďom meniť postoj k sebe samému, a tým aj k svojmu okoliu. Povieme si, aká dôležitá je pre ľudské telo harmónia energií a akú liečivú silu môže mať potrava a byliny. Naučím vás ako vziať svoj život a vlastnú energiu do svojich rúk.

Harmonizačná zvuková meditácia

Martina Šedlbauer

Meditáciou pri úžasných vysokovibrančých nástrojoch ako sú krištáľové misky, tibetské misky, gongy a iné vás navediem do absolútneho relaxu. Po náročných a uponáhľaných dňoch tak môžete absolútne vypnúť a spojiť sa so svojim najhlbším vnútrom.

Záver konferencie

O rečníčkach

Ranné prebudenie s Jasminou

Jasmina

Jasmina

Autorka intímnej gymnastiky INTIMFIT, lektorka ženských kurzov, vysokoškolská pedagogička

Jedinečný tréning sebapoznania, pre pestovanie ženského zdravia, krásy a prirodzeného magnetizmu.

„Intímny tréning je pre mňa nádhernou cesta sebapoznania. Je to cesta ženy a tiež životný štýl vychádzajúci z našej ženskej podstaty. Je jedinečnou technológiou pre pestovanie ženského zdravia, krásy a magnetizmu, ktorý nám ukazuje, ako byť vnútorne slobodné a spoznať svoju ženskú silu.“

Na akademickej pôde sa prezentujem titulom, ale medzi ženami som jednoducho Jasmina. Intímnej gymnastike sa venujem 7 rokov. Absolvovala som zahraničné kurzy z oblasti formovania intímneho svalstva a techník vyššej sexuality. Neustále sa rozvíjam ďalším štúdiom, vlastným výskumom, zberom receptov, cvikov a techník ženského intímneho zdravia z našej slovanskej kultúry, ale aj z iných európskych a mimoeurópskych kultúr. Od roku 2016 sa venujem lektorskej činnosti. Vediem individuálne aj skupinové cvičenia, praktické workshopy, ako aj teoretické prednášky zamerané na problematiku rozvoja ženstva, sexuality a intímneho zdravia. Rada vás prevediem cvičením aj počas online konferencie Inšpiratívne ženy.

Lekcia:

RANNÉ PREBUDENIE s JASMINOU

Pozývam vás na raňajšiu lekciu intímneho tréningu podľa metodiky INTIMFIT. Precítite svoje telo, svoje ženstvo na fyzickej aj energetickej úrovni. Naučím vás základné techniky pre formovanie intímneho svalstva a pestovania intímneho zdravia. Odhalím vám niekoľko princípov ako žena môže rozvíjať svoju krásu, príťažlivosť a mladistvý vzhľad prostredníctvom intímneho tréningu. Teším sa na vás a verím, že cvičením sa zároveň príjemne naladíte na podnetné prednášky, na ktoré sa už teraz môžete tešiť.

Jasmina

www.intimfit.net/new

Fb: Centrum JasminaIntimfit by Jasmina

Sila prvého dojmu

Renata Taligová

Renata Taligoáv

Lektorka, kariérna poradkyňa a motivátorka

Na vytvorenie prvého pozitívneho dojmu máte iba prvých pár sekúnd a vždy iba jednu šancu. Viete ako na to?

Zameriavam sa najmä na osobnostný a kariérny rast svojich klientov, cez identifikáciu ich silných stránok a silu vnútornej motivácie. Osobitnú pozornosť venujem rozvoju ženského potenciálu so zameraním na vnútorné zdroje, schopnosť empatie, intuitívnosť a jedinečnosť. V školskom prostredí sa orientujem na zážitkovú pedagogiku smerom k rozvoju sociálnych zručností a charakterových vlastností cez vzdelávanie pedagógov. Vo firemnom prostredí sa venujem tímovému rozvoju, a to budovaním priaznivej pracovnej klímy, vytváraním kooperatívnej skupinovej dynamiky a individuálnemu poradenstvu. Do svojej práce vkladám energiu, odhodlanie a nové prístupy, aby moje vzdelávania a tréningy boli pre všetkých zážitkom, prínosom, novým impulzom, v pracovnom i osobnom živote.

Prednáška:

SILA PRVÉHO DOJMU

O vytvorení prvého pozitívneho dojmu vždy rozhoduje prvý kontakt, prvých pár sekúnd a a vždy iba jedna šanca.

Ako sa na to pripraviť?
Ako čo najlepšie zapôsobiť?
Ako byť pripravená a zároveň byť sama sebou?
Čoho sa vyvarovať?

Na tieto, ale aj na iné otázky dostanete odpoveď na zážitkovej prednáške, v ktorej budeme hovoriť o jednotlivých aspektoch vytvárania autentického dojmu v pracovnom i osobnom živote:

I. Jedinečnosť, charizma a čaro osobnosti
II. Efektívna a kultivovaná sebaprezentácia
III. Verbálna a neverbálna kvalita prejavu
IV. Odbúranie trémy
V. Vytvorenie raportu
VI. Tipy a triky úspešnej konverzácie
VII. Dress code
VIII. Tipy a triky

Renata

www.renatataligova.sk

Etikoterapia

Beáta Hlohovská

Beáta Hlohovská

Etikoterapeutka

Etikoterapia nám pomáha nájsť cestu k sebe, učí nás ako vziať život do vlastných rúk a prevziať nad ním úplnú zodpovednosť.

Beáta Hlohovská je skúsenou a uznávanou etikoterapeutkou, ktorá už vyše 30 rokov pomáha ľuďom vyliečiť vzťah k sebe samým a skrz neho i vzťah k svojmu okoliu. Sprevádza ľudí na ceste nachádzania vnútorného pokoja a sily čeliť životným výzvam, ktoré nám život prináša. Sprevádza Ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre Vedomá žena.

Prednáška:

ETIKOTERAPIA

Etikoterapia pomáha človeku zmeniť postoj k sebe, k svojmu okoliu, k vzťahom, nájsť alebo spresniť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad nad svojim životom. Proces je možné podporiť liečivou silou potravy a bylín. Týmto spôsobom sa otvorí cesta k uzdravujúcej, samoobnovujúcej energii ľudského tela. Klient získava vnútornú vyrovnanosť, harmóniu, pokoj v duši a radosť zo svojho života.

Pri psychickej a fyzickej nepohode treba hľadať podstatu problému. Problémy bývajú prejavené ako: choroby, somatické prejavy tela, psychické problémy, hlavne rôzne prejavy strachov, vzťahové nedorozumenia, neschopnosť uplatnenia sa, depresie, pocity nešťastia. To je často dopad nespracovaných uložených emócií: neodpustenie, nepoznanie, nevnímanie seba, teda nemožnosť vnímať a poznať iných. Čisto ľavohemisférové, programové myslenie a strácanie sa v domnienkach a konšpiráciách spôsobuje trýznenie sa vlastnými emóciami, neschopnosť otvoriť sa láske. Na fyzickej úrovni je to prejavené nevnímaním skutočnej potreby svojho tela, napríklad človek prijíma aj úplne škodlivé jedlo a celú zodpovednosť za svoje prežívanie odovzdá do rúk iným. To všetko spôsobuje fyzickú a psychickú disharmóniu, nevyrovnanosť a rôzne závislosti.

Problém, bolesť, nepohoda, slabosť. Všetko je dôsledok a zároveň prejav energetického deficitu človeka. Človek je svojou podstatou energeticko-informačný systém. Je teda závislý na energii, na jej množstve a kvalite, teda na vlastnom vibračnom kmitočte. Etikoterapia pomáha nájsť cestu k sebe, učí nás ako vziať vlastnú energiu a život do svojich rúk, a tak prevziať úplnú zodpovednosť za svoj život. Vrátiť sa k svojmu prirodzenému stavu, mať v sebe pokoj a s oslobodeným srdcom a čistou mysľou vnímať lásku ako podstatu bytia.

Beáta

www.vzajomnost.sk

Harmonizačná zvuková meditácia

Martina Šedlbauer

Obrázek2

Maliarka anjelských obrazov, Muzikoterapeutka

Martinka je maliarkou anjelských obrazov, abstraktných energetických žiaričov a mandál. Jej obrazy zdobia už viac ako 2700 stien po celej Európe, ale tiež v Amerike. Už je to takmer 8 rokov, čo opustila brány korporátu na základe svojho vyhorenia a následne začala napĺňať poslanie svojej duše. Okrem maľovania sa venuje aj hre na krištáľové misky, tibetské misky, gongy a iné vysokovibračné nástroje.

Harmonizačná zvuková meditácia:

Meditácia pri týchto úžasných harmonizačných nástrojoch, Vás navedie svojím liečivým zvukom do ABSOLÚTNEHO RELAXU.

Po náročných a hektických dňoch tak môžete absolútne vypnúť a spojiť sa so svojim najhlbším vnútrom.

Tento „vibračný kúpeľ“ Vám ďalej PRINESIE:

• zrelaxovanú myseľ
• dovolenku pre celé telo i dušu
• tóny misiek rozvibrujú vo vás vodu, naštartujú regeneračné procesy v bunkách
• hodina vibračného kúpeľa má regeneračný účinok na bunky ako 16 hodín spánku
• vibrácia vyhladzuje pleť ☺️
• uvoľňuje blokády na fyzickej, emocionálnej,
• mentálnej úrovni
• hlboké a silne vibrujúce zvuky sú telesne citeľné a aktivujú samoliečiace procesy
• tento zážitok môže spustiť tiež u jednotlivcov otváranie rozšíreného vedomia

Martina

Fb: Anjelské obrazy – Martina Šedlbauer  

 

Na konferencii si budete môcť zakúpiť aj tieto krásne harmonizačné Merlinove sviečky od vystavovateľov Mirky a Vlasťa Kapustových, ktorí sa vám touto cestou predstavujú.

„Vlasťo tvorí alchymistický proces a prináša tie najúžasnejšie tvary a farby sviečok pre vás. Mirka naciťuje zámery, komunikuje s vami a non-stop vymýšľa nové idey. A ešte je tu s nami malý Vlastík a ten nám udáva tempo, udržiava v nás v rovnováhe, aby sme neskĺzli do výkonu, ale neustále si užívali tvorivý proces, vnímali inšpiráciu a vkladali do Merlinovych sviečok úžasné zámery, silné kódy, ktoré napomáhajú na ceste sebapoznania.

Ich oheň a zámer do nich vkladaný je mocný nástroj podpory, sústredenia energie a vašej pozornosti na to, čo práve v živote potrebujete riešiť a čo s vami rezonuje. V praxi to znamená jednoducho to, že ak máte sviečku od nás, do ktorej je vložený zámer pre vás príťažlivý, je isté, že práve táto téma bude kľúčovou v ďalšom období a vy budete mať príležitosť túto tému spracovávať a objavovať tak neustále kúsky seba – rozpomínať sa na to, kým ste. 

Našim zámerom bolo od začiatku vytvoriť komunitku, ktorá sa na tvorbe Merlinovych sviečok podieľa, a tak sa k nám pridala talentovaná žienka Tonka, ktorá maľuje úžasné skvosty kolekcie Premium, zručná Renatka, ktorá ručne z keramiky vyrába nádobky na niektoré modely sviečok a o Svetlankou Oboňovou, autorkou projektu Čarovné dary Zeme tvoríme kolekciu s rovnakým názvom, do ktorej Svetlanka zbiera bylinky a popisuje ich bytosti a my vkladáme zámery.“

Zaujali vás tieto sviečky? Celú ich ponuku, ako aj ďalšie informácie o aktivitách Mirky nájdete na: https://predusuzeny.sk/eshop/