Inšpiratívne ženy. Pre všetky ženy, ktoré chcú v živote rásť

4. ročník konferencie Inšpiratívne ženy

Kedy: 20. marca 2021, 8:00 – 13:15 hod.
Kde: Online podujatie + Záznam z konferencie
Cena: 25 €


Srdečne vás pozývame na 4. ročník motivačnej konferencie s názvom Inšpiratívne ženy. Konferencia je určená pre všetky ženy, ktoré hľadajú cestu, ako vnútorne rásť. Na konferencii vám predstavíme 4 skvelé rečníčky a najmä odborníčky v oblasti rozvoja sebapoznania, hľadania vnútornej energie, sily a harmónie. Každá z vás, milé dámy, je inšpiratívna žena a naše rečníčky prijali pozvanie na konferenciu preto, aby práve VÁM, pomohli rásť a rozvíjať svoju ženskosť.

Veríme, že si z online konferencie odnesiete skvelý zážitok. Vyskúšate si liečivé účinky cvičenia a harmonizujúcej meditácie, vypočujete si praktické rady a inšpirácie ako v sebe nájsť ženu zmyselnú, rozvážnu a najmä ženu, ktorá je spokojná sama so sebou. Som presvedčená, že práve v tomto náročnom období, ktoré za posledný rok tak veľmi ovplyvňuje naše životy, vám prinesieme radosť a ukážeme cestu ako v sebe nájsť Inšpiratívnu ženu. Po skúsenostiach z minulých rokov vám môžem povedať, že mnohým ženám konferencia pomohla urobiť prvý krok a zmenila im životy. Milé dámy, obdarujte sa a venujte si účasť na konferencii Inšpiratívne ženy.

Programový harmonogram

Inšpiratívne ženy sú tu pre Vás aj tento rok. Online konferencia sa uskutoční 20. marca 2021. Objednajte si vstupenku už dnes.

Začiatok konferencie
Ranné prebudenie s Jasminou
Intímny tréning sa môže stať vašou cestou sebapoznania. Ukážem vám ako byť vnútorne slobodné a spoznať svoju ženskú silu. Naučím vás základné techniky formovania panvového dna, posilňovania intímneho svalstva, a tým pestovania vášho intímneho zdravia.
Sila prvého dojmu

Renata Taligová

Ako kariérna poradkyňa veľmi dobre viem, aký dôležitý je prvý dojem. Na to, aby sme na niekoho zapôsobili počas prvého dojmu pozitívne, máme iba jednu šancu. Na konferencii si povieme, ako sa cielene pripraviť, aby sme zapôsobili a čoho sa vyvarovať.

Etikoterapia

Beáta Hlohovská

Etikoterapiou pomáham ľuďom meniť postoj k sebe samému, a tým aj k svojmu okoliu. Povieme si, aká dôležitá je pre ľudské telo harmónia energií a akú liečivú silu môže mať potrava a byliny. Naučím vás ako vziať svoj život a vlastnú energiu do svojich rúk.

Harmonizácia 7 čakier liečivými spievajúcimi krištáľmi

Dana Selčanová

Predstavím vám blahodarné účinky harmonizačnej meditácie so spievajúcimi krištáľmi. Vo vašom organizme navodia pokojné stavy s okamžitými liečivými účinkami na tele aj na mysli. Sedem krištáľových mís zharmonizuje vašich sedem čakier, od koreňovej až po korunnú.

Záver konferencie

O rečníčkach

Ranné prebudenie s Jasminou

Jasmina

Jasmina

Autorka intímnej gymnastiky INTIMFIT, lektorka ženských kurzov, vysokoškolská pedagogička

Jedinečný tréning sebapoznania, pre pestovanie ženského zdravia, krásy a prirodzeného magnetizmu.

„Intímny tréning je pre mňa nádhernou cesta sebapoznania. Je to cesta ženy a tiež životný štýl vychádzajúci z našej ženskej podstaty. Je jedinečnou technológiou pre pestovanie ženského zdravia, krásy a magnetizmu, ktorý nám ukazuje, ako byť vnútorne slobodné a spoznať svoju ženskú silu.“

Na akademickej pôde sa prezentujem titulom, ale medzi ženami som jednoducho Jasmina. Intímnej gymnastike sa venujem 7 rokov. Absolvovala som zahraničné kurzy z oblasti formovania intímneho svalstva a techník vyššej sexuality. Neustále sa rozvíjam ďalším štúdiom, vlastným výskumom, zberom receptov, cvikov a techník ženského intímneho zdravia z našej slovanskej kultúry, ale aj z iných európskych a mimoeurópskych kultúr. Od roku 2016 sa venujem lektorskej činnosti. Vediem individuálne aj skupinové cvičenia, praktické workshopy, ako aj teoretické prednášky zamerané na problematiku rozvoja ženstva, sexuality a intímneho zdravia. Rada vás prevediem cvičením aj počas online konferencie Inšpiratívne ženy.

Lekcia:

RANNÉ PREBUDENIE s JASMINOU

Pozývam vás na raňajšiu lekciu intímneho tréningu podľa metodiky INTIMFIT. Precítite svoje telo, svoje ženstvo na fyzickej aj energetickej úrovni. Naučím vás základné techniky pre formovanie intímneho svalstva a pestovania intímneho zdravia. Odhalím vám niekoľko princípov ako žena môže rozvíjať svoju krásu, príťažlivosť a mladistvý vzhľad prostredníctvom intímneho tréningu. Teším sa na vás a verím, že cvičením sa zároveň príjemne naladíte na podnetné prednášky, na ktoré sa už teraz môžete tešiť.

Jasmina

www.intimfit.net

Fb: Centrum Jasmina; Centrum Jasmina – intimfit

Sila prvého dojmu

Renata Taligová

Renata Taligoáv

Lektorka, kariérna poradkyňa a motivátorka

Na vytvorenie prvého pozitívneho dojmu máte iba prvých pár sekúnd a vždy iba jednu šancu. Viete ako na to?

Zameriavam sa najmä na osobnostný a kariérny rast svojich klientov, cez identifikáciu ich silných stránok a silu vnútornej motivácie. Osobitnú pozornosť venujem rozvoju ženského potenciálu so zameraním na vnútorné zdroje, schopnosť empatie, intuitívnosť a jedinečnosť. V školskom prostredí sa orientujem na zážitkovú pedagogiku smerom k rozvoju sociálnych zručností a charakterových vlastností cez vzdelávanie pedagógov. Vo firemnom prostredí sa venujem tímovému rozvoju, a to budovaním priaznivej pracovnej klímy, vytváraním kooperatívnej skupinovej dynamiky a individuálnemu poradenstvu. Do svojej práce vkladám energiu, odhodlanie a nové prístupy, aby moje vzdelávania a tréningy boli pre všetkých zážitkom, prínosom, novým impulzom, v pracovnom i osobnom živote.

Prednáška:

SILA PRVÉHO DOJMU

O vytvorení prvého pozitívneho dojmu vždy rozhoduje prvý kontakt, prvých pár sekúnd a a vždy iba jedna šanca.

Ako sa na to pripraviť?
Ako čo najlepšie zapôsobiť?
Ako byť pripravená a zároveň byť sama sebou?
Čoho sa vyvarovať?

Na tieto, ale aj na iné otázky dostanete odpoveď na zážitkovej prednáške, v ktorej budeme hovoriť o jednotlivých aspektoch vytvárania autentického dojmu v pracovnom i osobnom živote:

I. Jedinečnosť, charizma a čaro osobnosti
II. Efektívna a kultivovaná sebaprezentácia
III. Verbálna a neverbálna kvalita prejavu
IV. Odbúranie trémy
V. Vytvorenie raportu
VI. Tipy a triky úspešnej konverzácie
VII. Dress code
VIII. Tipy a triky

Renata

www.renatataligova.sk

Etikoterapia

Beáta Hlohovská

Beáta Hlohovská

Etikoterapeutka

Etikoterapia nám pomáha nájsť cestu k sebe, učí nás ako vziať život do vlastných rúk a prevziať nad ním úplnú zodpovednosť.

Beáta Hlohovská je skúsenou a uznávanou etikoterapeutkou, ktorá už vyše 30 rokov pomáha ľuďom vyliečiť vzťah k sebe samým a skrz neho i vzťah k svojmu okoliu. Sprevádza ľudí na ceste nachádzania vnútorného pokoja a sily čeliť životným výzvam, ktoré nám život prináša. Sprevádza Ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre Vedomá žena.

Prednáška:

ETIKOTERAPIA

Etikoterapia pomáha človeku zmeniť postoj k sebe, k svojmu okoliu, k vzťahom, nájsť alebo spresniť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad nad svojim životom. Proces je možné podporiť liečivou silou potravy a bylín. Týmto spôsobom sa otvorí cesta k uzdravujúcej, samoobnovujúcej energii ľudského tela. Klient získava vnútornú vyrovnanosť, harmóniu, pokoj v duši a radosť zo svojho života.

Pri psychickej a fyzickej nepohode treba hľadať podstatu problému. Problémy bývajú prejavené ako: choroby, somatické prejavy tela, psychické problémy, hlavne rôzne prejavy strachov, vzťahové nedorozumenia, neschopnosť uplatnenia sa, depresie, pocity nešťastia. To je často dopad nespracovaných uložených emócií: neodpustenie, nepoznanie, nevnímanie seba, teda nemožnosť vnímať a poznať iných. Čisto ľavohemisférové, programové myslenie a strácanie sa v domnienkach a konšpiráciách spôsobuje trýznenie sa vlastnými emóciami, neschopnosť otvoriť sa láske. Na fyzickej úrovni je to prejavené nevnímaním skutočnej potreby svojho tela, napríklad človek prijíma aj úplne škodlivé jedlo a celú zodpovednosť za svoje prežívanie odovzdá do rúk iným. To všetko spôsobuje fyzickú a psychickú disharmóniu, nevyrovnanosť a rôzne závislosti.

Problém, bolesť, nepohoda, slabosť. Všetko je dôsledok a zároveň prejav energetického deficitu človeka. Človek je svojou podstatou energeticko-informačný systém. Je teda závislý na energii, na jej množstve a kvalite, teda na vlastnom vibračnom kmitočte. Etikoterapia pomáha nájsť cestu k sebe, učí nás ako vziať vlastnú energiu a život do svojich rúk, a tak prevziať úplnú zodpovednosť za svoj život. Vrátiť sa k svojmu prirodzenému stavu, mať v sebe pokoj a s oslobodeným srdcom a čistou mysľou vnímať lásku ako podstatu bytia.

Beáta

www.vzajomnost.sk.

Harmonizácia 7 čakier liečivými spievajúcimi krištáľmi

Dana Selčanová

Dana Selčanová

Muzikoterapeutka

Zvukovým kúpeľom presvetlíme, preliečime a harmonizujeme všetko, čo bude potrebné. Priaznivé účinky sa dostavia okamžite.

Som mama 6r. dcérky, ktorá je mojím najmilujúcejším učiteľom, som vnučka, ktorá s láskou opatruje svoju takmer 90r. starú mamu, ktorá ma navracia ku svojim koreňom, som milovníčka prírody, ku ktorej vzhliadam každý deň s vďakou za jej dary a nádheru, ktorou nás obklopuje a vyživuje. Na vysokej škole som študovala Estetiku a umenie. K láske k umeniu sa pripojila aj túžba po poznaní, joga, kvatovanie, kde som sa utvrdila v tom, čo cítim, vnímam a kam smerujem na svojej ceste. Potom prišli svetelné meditácie, ktoré ma priviedli ku krištáľovým misám, k samoštúdiu muzikoterapie, ktoré všetko presvetlili a zjednotili do jedného celku.

Prednáška:

HARMONIZÁCIA 7 ČAKIER so SPIEVAJÚCIMI KRIŠTÁĽMI

Poďte sa na chvíľu zastaviť a dovoliť si precítiť moment TU a TERAZ v sprievode liečivých 432 Hz vesmírnych tónov a vibrácií, pri ktorých sa budete priam vznášať v blaženosti a vyživovať tak celé telo i ducha. Keď sa plne otvoríte s láskou a dôverou tejto samo-poznávacej ceste, za sprievodu Liečivých spievajúcich krištáľov, priaznivé účinky a zmeny vo vašom tele, myslení, vnímaní i živote sa dostavia okamžite a nenávratne. Liečivé vibrácie doslova obmývajú tkanivá, svaly, väzy, šľachy, kosti, kĺby, vnútorné orgány a tak stimulujú celé telo. Vibrácie zvukov liečivých spievajúcich krištáľov posúvajú mozog vo vnímaní, ktorý sa preladí do hlbších hladín mozgových frekvencií, do hlbokých meditatívnych, pokojných a liečivých stavov. Presvetlíme, preliečime a harmonizujeme všetko, čo bude potrebné. Zo srdca sa teším na naše spoločné spojenie a spolutvorenie.

Danka

https://www.facebook.com/Liečivé-spievajúce-krištále-121078602623220

Online meditácie so spievajúcimi krištáľmi: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=278807066850372&id=121078602623220