Jana Palkovičová

aromaterapeutka, poradkyňa v oblasti alternatívneho prístupu k zdraviu
Jana Palkovičová
Na prednáške sa dozviete, čo je aromaterapia, ako podporiť tvorivú intuíciu, svoju vnútornú silu a jedinečnosť pomocou používania esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej kvality už od ranného detstva až po menopauzu. Aké esenciálne oleje pomôžu podporiť naše telesné zdravie a príjemnou voňavou cestou vyriešiť emočné bloky.

Žena ako najjemnejša bytosť smie svojou Múdrosťou , Láskou a Čistotou skrze vlastnú intuíciu byť nápomocnou nielen pre seba, ale aj svoje okolie. Esencie sú nádherným nástrojom ako toto všetko uskutočniť, ako spoznať samú seba a zharmonizovať všetky úrovne svojho Ja.

"Najväčším a najkrajším darom človeka je schopnosť cítenia. Intuícia v spojení s aromaterapiou je najprirodzenejší spôsob ako ozdraviť svoje telo aj Ducha."

Janka je vyštudovaná pôrodná asistentka a ženská sestra. Vrámci svojho povolania viedla lekcie Psychofyzickej prípravy na pôrod aj ako školiteľka, pôsobila ako Laktačná poradkyňa a cvičiteľka tzv.Liečebnej telesnej výchovy. Vo svojom voľnom čase navštevovala v domácnostiach ženy po pôrodoch a gynekologických operáciách.

Alternatívnemu, holistickému prístupu k zdraviu sa venuje už niekoľko rokov. Absolvovala kurzy AROMATERAPIA PRE DUŠU, základný kurz homeopatie Boiron, úvodný seminár Waldorfskej pedagogiky pre materské školy, úvodné kurzy Rodinné konštelácie, Silvova metóda, Základný kurz Permakultúry, semináre na tému psychosomatika, fytoterapia, gemmoterapia.

Spolu s manželom sa venuje farme uprostred štiavnických vrchov aj práci s deťmi. Počas 16 rokov pobytov detí na táboroch alebo tématických víkendovkách, deti hravou formou učia spoznávať liečivé sily prírody. V materských školách v štyroch okresoch na Slovensku 14. školský rok pôsobia v ich autorskom projekte. Projekt je zameraný na prevenciu chorôb pohybového aparátu a odbúravanie psychických blokov u detí predškolského veku. Manžel ako animoterapeut používa aromaterpiu aj pri liečení zvierat.

Stiahnite si video mojej prednášky