Alena Kručayová

koučka a mentorka
Autorka projetku Inšpiratívne ženy, koučka a mentorka pôsobiaca na Slovensku i v Českej republike.

Špecializuje sa na koučing jednotlivcov v oblasti vzťahov, sebapoznania a sebaprijatia, pomáha odhaľovať talent a potenciál človeka. Zároveň sa venuje firemnému koučingu a organizuje prednášky pre verejnosť na rôzne témy osobnostného rastu.

O svojej profesii hovorí:

"Vždy ma fascinovali ľudia, ich myslenie a životné príbehy. Predovšetkým v prelomových obdobiach môjho života som sa zamýšľala nad otázkami, čomu nás tieto situácie učia a či človek dokáže zmeniť svoj osud. Potreba sebapoznania sa stala rokmi čoraz silnejšia, a to ma viedlo k hľadaniu cesty osobnostného rozvoja.

Pochopenie, že sila niečo zmeniť je v nás a práve my máme možnosť ovplyvniť a skvalitniť náš život, mi otvorila úplne nové rozmery myslenia."

Na prednáške "Využite svoj potenciál naplno" sa dozviete, prečo je dôležité hľadať a nachádzať naše talenty, ako ich v sebe objaviť a pestovať. Budeme sa tiež rozprávať o blokoch, ktoré nám bránia v realizácií nášho potenciálu a dostanete tipy na to, ako s týmito blokmi pracovať a ako ich odstrániť. Zároveň si povieme, akú rolu v napĺňaní nášho potenciálu hrá motivácia a ako ju podporiť. Je veľmi dôležité vedieť, kým sme a kam smerujeme. Len tak môžeme v živote realizovať naše skutočné Ja.

Stiahnite si video mojej prednášky