Inšpiratívne ženy v Prešove

Kedy: 22. september 2018

Kde: Prešov

Srdečne vás pozývame na pokračovanie 1. ročníka motivačnej konferencie Inšpiratívne ženy. Táto akcia je určená pre všetky ženy, ktoré nechcú v živote prešľapovať na mieste, no stále hľadajú cesty, ako vnútorne rásť. Každá žena má v sebe dary, ktoré by mala rozvíjať. Na konferencii vám budú predstavené štyri odborníčky z rôznych oblastí, ktoré svojou činnosťou dopomáhajú k rozkvetu ženstva. O sprestrenie programu sa postarajú sprievodné akcie. Aby ste mali počas celej konferencie dostatok energie, pripravili sme pre vás chutné občerstvenie. Sme presvedčení, že účasť na tejto akcii bude pre každú jednu z vás prínosom a odnesiete si z nej mnoho zaujímavých informácií a podnetov k realizácii vašej vlastnej cesty.

Programový harmonogram a sprievodné akcie

Tešiť sa môžete na 4 inšpiratívne ženy, 4 skvelé prednášky. Program obohatia aj sprievodné akcie a energiu vám dodá chutné občerstvenie.

Medzi jednotlivými prednáškami vám budú k dispozícii slečny k Mary Kay, ktoré Vám ochotne poradia v oblasti líčenia a starostlivosti o pleť, v prípade záujmu vás tiež nalíčia. Zakúpiť si môžete harmonizačné mastičky z esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej kvality od rečníčky Janky Palkovičovej a dohodnúť si intuitívnu masáž v spojení s aromaterapiou u Peťky Matúšovej.Tešiť sa tiež môžete na krásne mandaly a energetické obrazy, ktoré pre vás s láskou maľuje Mirka Vilinová. A váš domov zútulníte dekoráciami od Janette Pallerovej.