Inšpiratívne ženy v Nitre

Rodinné centrum ALBA, Štefánikova trieda 101/144, Nitra
Kedy: 
20. marec 2021
8:00 - 12:30
Kde: 
Nitra
Cena: 
25€
1. cenové pásmo končí 31.1.2021

Srdečne vás pozývame na 4. ročník motivačnej konferencie s výstižným názvom Inšpiratívne ženy. Konferencia je určená pre všetky ženy, ktoré hľadajú cestu ako vnútorne rásť a pre ženy, ktoré nechcú v živote iba prešľapovať na jednom mieste.
Na konferencii vám predstavíme 3 skvelé rečníčky/ lektorky, ktoré sú odborníčky vo svojej oblasti. Pozvanie na konferenciu prijali preto, aby pomohli práve VÁM vnútorne rásť a rozvíjať svoju ženskosť.

Veríme, že si z konferencie odnesiete skvelý zážitok, ale najmä rady a tipy ako v sebe nájsť zmyselnú ženu, rozvážnu ženu a ženu, ktorá je spokojná sama so sebou. Sme presvedčení, že účasť na tejto konferencii bude pre každú jednu z vás prínosom a ukáže vám smerovanie k vašej ceste. Počas konferencie bude pre vás pripravené aj chutné občerstvenie.

Programový harmonogram

Tešiť sa môžete na 4 inšpiratívne ženy, 3 skvelé prednášky a 1 cvičenie.

 • 8:00 - 9:00

  Ranné prebudenie s Jasminou

  Zacvičím si s vami lekciu intímnej gymnastiky, podľa unikátnej metodiky INTIMFIT. Účasť je dobrovoľná. Počas cvičenia budete posilňovať panvové dno, formovať intímne svalstvo a naučíte sa techniky vyššej sexuality. Na individuálnych aj skupinových cvičeniach riešime so ženami problematiku rozvoja ženstva, sexuality a ich intímneho zdravia.

  event speaker

 • 9:15

  Začiatok konferencie

 • 9:30 - 10:15

  Feng Shui ako cesta k harmónii

  Andrea Kitková

  Horské prostredie, v ktorom žijem, som vždy vnímala ako veľmi inšpiratívne. Cítila som tu množstvo energie a chcela som sa na ňu naladiť. Siahla som po Feng Shui. Mne to v mojom živote veľmi pomohlo, a tak sa rada s vami podelím o skúsenosti. Keďže vyrovnaná a harmonická žena je základom dobre fungujúcej rodiny, na konferencii Inšpiratívne ženy vám poradím, ako si zharmonizovať priestor, v ktorom žijete a pracujete. Dám vám niekoľko typov ako si zabezpečiť životnú vitalitu a povieme si, na čo sa zamerať, aby ste dosiahli správny duševný vývoj.

  event speaker
 • event speaker

  10:30 - 11:15

  Osobný štýl ženy

  Marcela Špalková

  Ako štýl mejkerka sa starám o to, aby ľudia mali z módy, ale najmä zo svojho vzhľadu radosť. Svojimi službami pomáham ženám urobiť zo svojho šatníka ucelený komplex, ktorý s vami harmonizuje a podporuje vaše vnútorné kvality. Šatník, ktorý má hlavu a pätu, ľahko sa kombinuje a vyhovuje vášmu životnému štýlu. Ženám radím a delím sa s nimi o svoje know-how, aby sa naučili, ktoré strihy a farby s nimi ladia, aby si v budúcnosti vedeli poradiť a vybrali si kúsky, ktoré podčiarknu ich ženskosť a výnimočnosť.

 • 11:30 - 12:15

  Síla jemnosti

  Hana Adamíková

  Dnešní svět je rychlý, uspěchaný, dynamický a akční. Jenže co když vy taková nejste? Jste tichý introvert, který potřebuje klid, odstup a je mu dobře v samotě? Dá se vůbec v tomto rychlém světě přežít? Ano, dá! Jen se musíte umět napojit na svou jedinečnou sílu. Pak můžete vyniknout mezi akčními a dynamickými lidmi, být úspěšná, avšak neztratit samu sebe. Na své si přijdou i akční ženy. Ty se naopak naučí zklidnit a ztišit, aby mohla vyniknout i jejich jemnost.

  event speaker
 • 12:30

  Záver konferencie

Prihláste sa na Inšpiratívne ženy