Inšpiratívne ženy v Žiline

Žilina
Kedy: 
16. jún 2018
Kde: 
Banka Žilina, Legionárska 221/1

Čo na stretnutí Inšpiratívnych žien zažijete?

Srdečne pozývame na motivačné stretnutie pre všetky ženy, ktoré zaujíma sebarozvoj. 

Prezradíme vám na ňom recepty na rozvinutie ženskej krásy a energie. Vyskúšate si na sebe jednoduché a zábavné cviky tvárovej jogy, ktoré pomáhajú omladiť vašu pleť bez používania drahej kozmetiky. Zistíte, ako arteterapia - intuitívna maľba a mandaly, odhaľuje príčiny problémov a vedie k sebapoznaniu. Túto techniku si môžete prakticky vyskúšať sami na sebe priamo na mieste. A dozviete sa, akým spôsobom môžete odhaliť svoje talenty a tiež ako bojovať proti strachu, ktorý nám bráni v naplnení nášho potenciálu.

O sprestrenie programu sa postarajú sprievodné akcie. Aby ste mali počas celého dňa dostatok energie, pripravili sme pre vás chutné občerstvenie.

Sme presvedčení, že účasť na tejto akcii bude pre každú jednu z vás prínosom a odnesiete si z nej mnoho zaujímavých informácií a podnetov k realizácii vašej vlastnej životnej cesty.

Programový harmonogram a sprievodné akcie

Tešiť sa môžete na 4 inšpiratívne ženy, 4 skvelé prednášky. Program obohatia aj sprievodné akcie a energiu vám dodá chutné občerstvenie.

Na čo sa môžete ešte tešiť?

Vstupný balíček s darčekom, Krásne mandaly, Energetické obrazy, Hand made dekorácie do bytu, Harmonizačné mastičky z esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej kvality, Hryzacie náhrdelníky pre deti, Originálne zdobené tašky

 • 9:15

  Registrácia

 • 9:30

  Zahájenie konferencie

 • event speaker

  9:45 - 10:45

  Rozvíjanie ženskej esencie

  Chcete získať recepty na podporu zdravia a krásy? Zaujíma vás, aký je skutočný rozdiel medzi ženskou a mužskou energiou? Ako správne kultivovať svoje ženstvo? Touto zaujímavou témou vás prevedie lektorka ženských kurzov Kristína Jakubovská.

  Kristína Jakubovská

 • event speaker

  11:00 - 12:00

  Tvárová joga ako prirodzená metóda omladenia pleti

  Jogu určite všetky poznáte, mnohé ju i samé cvičíte. Počuli ste však o tvárovej joge? Viete, že vašu pleť môžete omladiť bez používania drahej kozmetiky či chirurgického zákroku? Ako? Vďaka jednoduchým a zábavným cvikom, ktoré vám predvedie lektorka tvárovej jogy Zuzka Ondrisová.

  Zuzana Ondrisová

 • 12:00 - 13:00

  Obedná prestávka

 • event speaker

  13:00 - 14:00

  Maľbou k liečeniu duše

  Už ste sa niekedy vyskúšali "vymaľovať" z emócii? Viete, že maľba má silné terapeutické účinky? Chceli by ste si prakticky vyskúšať techniku intuitívnej maľby na sebe a pochopiť lepšie svoj vnútorný svet? Mirka Vilinová - arteterapuetka, mandalistka a koučka pre alternatívny prístup k životu, vás uvedie do tajov arteterapie a ukáže vám, ako práve maľba napomáha k odhaľovaniu príčin problémov vo vašom živote.

  Miroslava Vilinová

 • event speaker

  14:15 - 15:15

  Využite svoj potenciál naplno

  Akým spôsobom môžete odhaliť vaše talenty? Ako sa zbaviť blokov, ktoré vám bránia vo využití vášho potenciálu? Alena Kručayová - certifikovaná koučka a mentorka v oblasti Emočných rovníc a psychosomatiky, vám dá konkrétne nástroje na prekonanie strachov, tipy na zvýšenie vášho sebavedomia a motivácie.

  Alena Kručayová

Jasmina

Autorka a lektorka kurzu INTIMFIT zdravie

Povedali o nás