Inšpiratívne ženy v Nitre

RODINNÉ CENTRUM ALBA, Štefánikova trieda 101/144, Nitra
Kedy: 
01. december 2018
8:00 - 12:30
Kde: 
Nitra
Cena: 
20€

Srdečne vás pozývame na 2. ročník motivačnej konferencie Inšpiratívne ženy. Táto akcia je určená pre všetky ženy, ktoré nechcú v živote prešľapovať na mieste, no stále hľadajú cesty, ako vnútorne rásť.
Na konferencii vám budú predstavené tri odborníčky z rôznych oblastí, ktoré svojou činnosťou dopomáhajú k rozkvetu ženstva. O sprestrenie programu sa postarajú sprievodné akcie. Aby ste mali počas celej doby trvania dostatok energie, pripravili sme pre vás chutné občerstvenie. Sme presvedčení, že účasť na tejto akcii bude pre každú jednu z vás prínosom a odnesiete si z nej mnoho zaujímavých informácií a podnetov k realizácii vašej vlastnej cesty.

Programový harmonogram

Tešiť sa môžete na 3 inšpiratívne ženy, 3 skvelé prednášky.

 • 8:00 - 9:00

  Ranné prebudenie s Jasmínou

  Lekcia intímnej gymnasticky podľa unikátnej metodiky INTIMFIT (účasť dobrovoľná)

  event speaker

 • 9:15

  Začiatok konferencie

 • 9:30 - 10:15

  Psychosomatika v každodennom živote, alebo niečo o emóciách v ktorých žijeme

  Mgr.Ľuboslava Gáborová

  Človek, v jeho celej podstate je zároveň jeden samoregulujúci, dynamický ucelený systém a v tú istú chvíľu súčasťou systémov, ktoré ho presahujú. Každá bunka v ľudskom tele každú chvíľu podáva informáciu, či je v tomto systéme harmónia. Súčasťou tohoto systému sú naše emócie. Tie ovplyvňujú našu realitu, náš život a zdravie viac ako si myslíme. V akých emóciách žijeme ovplyvňuje naše zdravie viac ako náš pohybový a stravovací režim. "Ak sa žena cíti krásna jej celý svet je taký"

  event speaker
 • event speaker

  10:30 - 11:15

  Arteterapia cez mandalu

  Miroslava Vilínová

  Dozviete sa, čo je to mandala, ako sa používa a čo nám má priniesť do života. Prečo je vhodné pracovať na sebe aj cez energie mandaly, aký obraz odráža a čo posilňuje. Podľa literatúry je to kruhový obraz do centra ktorého sa vkladajú rôzne symboly, bytosti, schémy a vzorce. Od toho sa potom odvíja energia samotnej podstaty. Podľa toho, ako a pre koho sa tvorí, môže mať iný význam. Mirka vysvetlí, akú úlohu v mandale zohrávajú zvieratá, rastliny, farby , s čím sú prepojené na našom fyzickom tele .

 • 11:30 - 12:15

  Vedomá cesta od zúrivej k žiarivej žene

  Katarína Němcová

  Katarínina prednáška bude o tom, ako prijatie samej seba vo svojej ženskej celistvosti, plné vstúpenie do lásky k samej sebe a svetu navôkol, odovzdanie sa životu, a zároveň pochopenie a prijatie svojej cesty a prevzatie plnej zodpovednosti za svoj život, môže viesť k naplnenému, extatickému a slobodnému vzťahu - so sebou i ostatnými. Časť jej workshopu bude venovaná emóciám, hlavne hnevu, a jeho transformácii do vášne. Účastníčky si budú môcť v praktických cvičeniach priamo na mieste na vlastnej koži vyskúšať rozdiel medzi stavom kontrakcie, spojeným so strachom, a stavom expanzie plným lásky, voľnosti a radosti.

  event speaker
 • 12:30

  Záver konferencie

Prihláste sa na Inšpiratívné žieny v Nitre

Povedali o nás