Inšpiratívne ženy v Banskej Bystrici

Banská Bystrica
Kedy: 
28. apríl 2018
Kde: 
Hotel Arcade, Banská Bystrica

Čo na stretnutí Inšpiratívnych žien zažijete?

Srdečne pozývame na motivačné stretnutie všetky ženy, ktoré zaujíma sebarozvoj. Vystúpia na ňom 4 odborníčky, ktoré svojou činnosťou dopomáhajú k rozkvetu ženstva. Prezradíme vás recepty na rozvinutie ženskej krásy a energie. Zistíte, ako arteterapia - intuitívna maľba a mandaly, odhaľuje príčiny problémov a vedie k sebapoznaniu. Túto techniku si môžete prakticky vyskúšať sami na sebe priamo na mieste. Blahodárny dopad aromaterapie na naše fyzické i duševné zdravie je známy už storočia. Aké využite a účinky majú jednotlivé esenciálne oleje, aké je tajomstvo ich výroby a spôsoby použitia budú ďalšou témou nášho stretnutia. Využitiu nášho potenciálu nám častokrát bránia bloky v podobe rôznych strachov a nízkeho sebavedomia. Dáme vám nástroje na prekonanie blokov a návod na zvýšenie vlastnej hodnoty.

O sprestrenie programu sa postarajú sprievodné akcie. Aby ste mali počas celého dňa dostatok energie, pripravili sme pre vás chutné občerstvenie.

Sme presvedčení, že účasť na tejto akcii bude pre každú jednu z vás prínosom a odnesiete si z nej mnoho zaujímavých informácií a podnetov k realizácii vašej vlastnej cesty.

Programový harmonogram a sprievodné akcie

 • 9:15

  Registrácia

 • 9:30

  Zahájenie konferencie

 • event speaker

  9:45 - 10:45

  Rozvíjanie ženskej esencie

  Chcete získať recepty na podporu zdravia a krásy? Zaujíma vás, aký je skutočný rozdiel medzi ženskou a mužskou energiou? Ako správne kultivovať svoje ženstvo? Touto zaujímavou témou vás prevedie lektorka ženských kurzov Kristína Jakubovská.

  Kristína Jakubovská

 • event speaker

  11:00 - 12:00

  Maľbou k liečeniu duše

  Už ste sa niekedy vyskúšali „vymaľovať“ z emócii? Viete, že maľba má silné terapeutické účinky? Chceli by ste si prakticky vyskúšať techniku intuitívnej maľby na sebe a pochopiť lepšie svoj vnútorný svet? Mirka Vilinová - arteterapuetka, mandalistka a koučka pre alternatívny prístup k životu, vás uvedie do tajov arteterapie a ukáže vám, ako práve maľba napomáha k odhaľovaniu príčin problémov vo vašom živote.

  Miroslava Vilinová

 • 12:00 - 13:00

  Obedná prestávka

 • event speaker

  13:00 - 14:00

  Aromaterapia pre ženy

  Akým spôsobom podporuje aromaterapia našu tvorivosť, intuíciu a vnútornú silu? Chcete vedieť, aké účinky majú jednotlivé esenciálne oleje na naše psychické i fyzické zdravie? Terapeutka Janka Palkovičová vám predstaví svet liečivých vôní, ktoré budete môcť namieste ovoňať a vyskúšať. A možno nájdete práve tú vašu.

  Jana Palkovičová

 • event speaker

  14:15 - 15:15

  Využite svoj potenciál naplno

  Akým spôsobom môžete odhaliť vaše talenty? Ako sa zbaviť blokov, ktoré vám bránia vo využití vášho potenciálu? Alena Kručayová - certifikovaná koučka a mentorka v oblasti Emočných rovníc a psychosomatiky, vám dá konkrétne nástroje na prekonanie strachov, tipy na zvýšenie vášho sebavedomia a motivácie.

  Alena Kručayová

 • 15:30

  Záver

Medzi jednotlivými prednáškami si môžete zakúpiť harmonizačné mastičky z esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej kvality od rečníčky Janky Palkovičovej a dohodnúť si intuitívnu masáž v spojení s aromaterapiou u Peťky Matúšovej.Tešiť sa tiež môžete na krásne mandaly a energetické obrazy, ktoré pre vás s láskou maľuje Mirka Vilinová. A váš domov zútulníte dekoráciami od Janette Pallerovej.

Jasmina

Autorka a lektorka kurzu INTIMFIT zdravie

Jana Palkovičová

Jana Palkovičová
aromaterapeutka, poradkyňa v oblasti alternatívneho prístupu k zdraviu

Miesto konania

Hotel Arcade, Banská Bystrica

Adresa: Námestie SNP 5, 974 01 Banská Bystrica

Povedali o nás